מפגשים

שלום וברכה לכולם,

במהלך השנים האחרונות אספנו ולקטנו מקורות עבריים מגוונים מתקופות היסטוריות שונות ואסכולות שונות: מזרח מערב, וארץ ישראל. מטרתינו אחת היא, להביא לכלל הלומדים והמעיינים את רוח הדברים המרחפת על פני המים. הרוח היא זו אשר מרימה את המפרש וגורמת לכלי השייט לנוע על פני המים, לרוח זו אנו מכוונים, לרוח הנושבת במרחבי הנשמה, ומביאה אותנו הלאה, מעולם החומר הצר, אל מרחבי האינסוף.

משום מה נתפס לימוד המקורות כנחלתם הבלעדית של של קבוצות דתיות מסויימות, של זרמים אמוניים כאלו או אחרים, או נחלתם של חוקרים באקדמיה. לימוד המקורות נגנז למראית עין מלוח השנה של האדם המודרני, הוא לכאורה אינו משרת את רוח הזמן, את תוכנית העבודה של הרובוט. זה נכון, לימוד המקורות אינו משרת את האפליקציות החדשות הנולדות חדשות לבקרים, הוא אינו משרת קבוצות פוליטיות, מועדוני ספורט או זרמים אידאולוגיים, לימוד המקורות הוא כלי שרת בידי האדם החופשי, המאמין בחירות ממלאך המוות, הרואה כי גבולות החומר לא כובלים אותו, אלא מאתגרים אותו, ופותחים בפניו עולמות נפלאים שלא ידע על קיומם.

איפה, מתי וכיצד

אנו מקיימים שתי קבוצות לימוד וירטואליות, בוקר ואחר הצהרים. מפגשי הבוקר יתקיימו בימי שני בין השעות 09:00 - 09:45, ומפגשי אחר הצהרים יתקיימו בימי שלישי בין השעות 16:00  - 16:45. אנא ציינו בטופס הרישום את הימים והשעות המתאימים לכם. אם הימים והשעות המוצעים כאן אינם מתאימים לכם מכל סיבה שהיא, אנא ציינו בתיבה האחרונה מה הם השעות והימים המתאימים לכם.

נשמח לשמוע מכם,

כל טוב

א.קליין

[contact-form][contact-field label='שם' type='name'/][contact-field label='דוא%26quot;ל' type='email'/][contact-field label='שם משתמש בסקייפ' type='text'/][contact-field label='מס טלפון או ווטסאפ' type='text'/][contact-field label='ימים ושעות מתאימים ללימוד' type='text'/][/contact-form]